Compatible with the following SKUs:
900045UCCTW2, 900067UCCTW2, 700056UCCTW, 700057UCCTW, 700015UCCTW, 700058UCCTW, 700035UCCTW
| Model No. | ANT54T |
| Description | 0-10V Dimming Sensor |
| Input Voltage (VDC) | 12-24 |
| Output/Max Load | 10-15VDC, 30mA, 5.8GHz |
| Sheath Wire | a |
| IP Rating | IP65, IP20 |
| Wattage | 0.5W |
| Max Mounting | 15M/49.2FT Height |
| Detection Area | 25-100% |
| Hold time | 5s-30min |
| Stand-by dimming | 10%-50% |